Genel Müdürden

How to help yourself remember to use quote frpm your author in your essay essay help reddit quotes from of mice and men essay help

yanlogo3-11

 

Sevgili Dostlarımız, ATAK TUR olarak ;“ İnsana değer “ felsefesiyle yola çıkıyoruz ve siz saygıdeğer müşterilerimiz ve değerli personellerine kaliteli hizmet vermeyi temel görev ve ilkemiz kabul ediyoruz.

Yakın dönemde Personel servisi alanında pek çok başarılı projeye imza atarken, kaliteli hizmet ve daima müşteri memnuniyeti için ;

Profesyonel kadromuzla , çıkan sorunlara hızlı çözümler bularak ve sorunun tekrarlanmasını önleyecek tedbirler alarak, bunun için gerekli teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odak merkezi alarak ,yenilikçi bir prensiple , her müşterinin en mükemmeli beklemeye hakkı olduğuna inanıyor, verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya, dürüst ve güvenilir olmaya özen göstererek, personel taşımacılığı alanında emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

SİZ istihdam yaratmakla, kurumunuzu büyütmekle zamanınızı harcayın. BİZ’DE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olarak, çalışanlarınızın “GÜVENLİ”, “KONFORLU” VE “ZAMANINDA” yolculuk etmelerini sağlayalım.

“Gerçekleştirmek istediklerimizin önündeki tek engel kendimiz ve çizdiğimiz sınırlardır. “

İnancıyla; bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

AYKUT BEY.